Nevşehir İstanbul şehirler arası nakliyat

Nevşehir İstanbul şehirler arası nakliyat

Nevşehir İstanbul şehirler arası nakliyat

Euzübillahimineşşeytanirracim – Bismillahirrahmanirrahıym – Nevşehir benim memleketim Nevşehir’in Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez köyünde doğdum Çocukluğum burada geçti Daha sonra İstanbul Kadıköy’e geldim daha sonra 1983 yılında Bir Anadol kamyonet aldım. Nakliyat hayatım böyle başladı, Kadıköy’de İkinci el eşya alım satım işleri yapan hemşehrilerimin eşyalarını taşımaya başladım. Genelde antika’cık yapan esnafın eşyalarını taşıdım.

Nevşehir İstanbul şehirlerarası nakliyat

Yıllarca bu şekilde devam edip gitti. Ama canım memleketim Nevşehir’den hiç bağlantıyı kesmedim İstanbul’dan Nevşehir’e şehirler arası evden eve nakliyat, taşımacılığı yapıyoruz ama Annem Babam memlekette olduğu için sürekli gidip geliyoruz.

Tabi her ilin bir güzelliği var ama Nevşehir Kapadokya da ayrı bir güzel Nevşehir’in her tarafı turistik bölge mesela bizim Derinkuyu’nun yeraltı şehri bir başka güzel insan devamlı gitmek istiyor. Nevşehir’de nakliyecilik yapmakta bir başka güzellik.

Biz işimizi severek yapıyoruz her müşterimizi velinimetimiz olarak biliyoruz, Ne yapmak istediğini çok iyi bilen bir firmayız. İkram nakliyat. Evimize götüreceğimiz bir dilim ekmeğin helal olmasına özen gösteren bir firmayız. Allah herkese hayırlı işler nasip etsin. Nevşehir öğrenci eşyası nakliyat.

Nevşehir İstanbul şehirler arası nakliyat

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız