Mersin İstanbul şehirlerarası nakliyat

Mersin İstanbul şehirlerarası nakliyat 

Mersin İstanbul şehirlerarası nakliyat 

Mersin evden eve nakliyat işiyle meşgul olan firmamız Mersin’de şehir içi ve şehirlerarası nakliyat işi yapmaktayız. İkram şehirler arası nakliyat firmamız Mersin ve ilçelerinde faaliyet göstermektedir, Kaliteli profesyonel taşıma elemanlarımız ve evden eve tasarlanmış nakliyat araçlarımızla Mersinlilerin hizmetindeyiz.

Yıllarca çalışma hayatımızda çalışma hayatımızda şehirler arası nakliyat yaptığımız nakliyat işlerinde şimdiye kadar olumsuz bir şeyle karşılaşmadık elhamdülillah, İnşallah bundan sonrada karşılaşmayız.

Bizim firmamız İkram nakliyat evden eve şehir içi şehirler arası nakliyat ve taşımacılık firmasıdır.
Firmamız İstanbul’un Kadıköy ilçesinde 1983 yılında nakliyat hizmetine başlamıştır.
İlk işe başladığımızda küçük bir kamyonetle başladık iş hayatına, Yılların vermiş olduğu tecrübe ile evden eve taşımacılık ve nakliyat işlerimizi devam ettirmekteyiz.

Taşımacılık şehirler arası nakliyat Mersin İstanbul nakliye firmaları

Taşımacılık şehirlerarası nakliyat Mersin İstanbul nakliye firmaları

İstanbul Mersin taşımacılık nakliyat firmaları

Saygıdeğer İstanbul başta olmak üzere Türkiye’mizin tüm illerinde yaşayan müşterilerimiz, Hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum Allah’ın selamı rahmeti bereketi hidayeti hepimizin üzerine olsun.

Değerli müşterilerimiz evden eve Taşımacılık yaptırmadan önce parası bir tarafa taşıttığınız firmanın güvenilir olmasına dikkat etmek gerekir. Bazen şöyle durumlarla karşılaşılıyor, Müşterinin her istediği hizmeti firma yetkilisi yaparız ederiz diyor, işi alana kadar.

Taşımacılık şehirler arası nakliyat 

İstanbul Mersin şehirlerarası nakliyat taşımacılık

Peki daha sonra neler oluyor, Firma taşıma yapacağı eve varıyor hiç bir şey söylemeden eşyayı toplamaya başlıyorlar, Daha sonra neler oluyor, Taşıma yapan firma başlıyor bu eşya fazla demeye maksat başka ya fiyatı az buldu yada fiyatı arttırmak için bahaneler aramaya başladı, Ondan sonra bir sürü olaylar müşteri taşındığına, taşınacağına pişman oluyor.

Böylesi olayları Allah kimsenin başına vermesin Allah hiç kimseyi kötülerle karşılaştırmasın, Peki nasıl bir firma ile taşınmalı, İstanbul’un köklü firmalarından olup Sözüne sadık sözünün eri doğru dürüst bir firma ile taşınmalı, Yıllardır taşınma sektöründe hizmet vermekteyiz. Allah’a şükürler olsun bu tür durumlarla hiç karşılaşmadık, Sizin hiç mi başınızdan geçen olay olmadı mı muhakkak olmuştur ama kalp kıracak şekilde olmamıştır.

İstanbul Mersin nakliyat taşımacılık firmaları, Taşımacılık şehirler arası nakliyat Mersin İstanbul nakliye firmaları

Şimdiye kadar yaptığımız taşıma işlerini yaparken müşterilerimizi kırmamaya özen ve itina gösteriyoruz. Müşterilerimizin memnun olması bir firmayı yüceltir. Çünkü biz yaptığımız işleri yaparken bir müşteri bin müşteridir anlayışıyla yapıyoruz. Birde yaptığımız işleri yaparken müşterinin duasını alalım ki hem kazancımızın meşru olmasına dikkat edelim hemde müşteriyi memnun etmiş oluruz.

Evden eve taşımacılık yaparken dikkat edilmesi gereken başlıca hususlardan eşyanın dikkatli düzgün kırmadan çizmeden sapasağlam eşyanın bir evden diğer eve taşınması bunun için yapılması gereken eşyaların güzel ambalajlanması, paketlemenin güzel olması eşyaların araca güzelce istif edilmesi hep bunlar yapılması gereken şeyler. İyi bir firma bunların hepsini iyi düşünüp yapılması gereken işler Herkese hayırlı bol kazançlar dilerim. İkram evden eve nakliyat ve taşımacılık firması.

Mersin İstanbul şehirlerarası nakliyat

Mersin İstanbul şehirlerarası nakliyat, Mersin şehirlerarası taşımacılık, Mersin taşımacılık firmaları, Mersin nakliye firmaları, Mersin şehirlerarası evden eve taşımacılık, Mersin parça eşya taşımacılık, Mersin nakliyat taşımacılık, Mersin İstanbul taşımacılık. Mersin İçel nakliyat. Mersin kiralık kamyonet.

Mersin’in 4’ü merkez ilçe olmak üzere 13 ilçesi vardır.
Merkez İlçeler :
Mersin Akdeniz şehirlerarası nakliyat, Mezitli, Toroslar, Yenişehir
Diğer İlçeler :
Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut, Silifke, Tarsus Bu ilçelerin hepsinde şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız