Kastamonu İstanbul şehirlerarası nakliyat 

Kastamonu İstanbul şehirlerarası nakliyat, taşımacılık, İkram nakliyat İstanbul’un her ilçesinde taşımacılık hizmeti verdiğimiz gibi Kastamonu’nun merkezinde ve ilçelerinde hizmet vermekten onur duyarız. Değerli müşterilerimiz taşımacılık işini yıllardan beri yapmaktayız. Allah’a şükür hiç şikayetçi olmadık, bizim de rızkımız taşımacılık’tanmış dedik işlerimizi temiz ve güzel yapmaya özen gösterdik.

Kastamonu İstanbul şehirlerarası nakliyat

Firmamız İkram taşımacılık şehirler arası nakliyat firmaları arasında ilk sıralarda almaktadır. Her yaptığımız işi kendi işimiz’miş gibi özenle ve titizlikle yapmaya özen gösterdik. Çünkü biz böyle yapmakla mükellefiz, çünkü her yaptığımız işin hesabını önce Allah’a sonrada müşteriye vereceğiz’de o yüzden. Tabi ki her firma  olmasa da sanırım bir çok firma böyle düşünüyordur.

Kastamonu Şehirler arası nakliyat firması olarak,  Müşterilerimizin tavsiyelerini baş tacı olarak değerlendirdik, ve elimizden geldiği kadar yerine getirmeye çalıştık. İstanbul’da da müşterilerimizin bir çoğu Kastamonu ilimizin vatandaşları, her nereli olursa olsun yaptığımız her işimizi en güzel şekilde yapmaya çalıştık. Şehirlerarası evden eve nakliyat yaparken dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli husus var, Bunların en başında geleni müşteriyi kırmamak incitmemek, Müşteriye güzel davranmak.

Taşımacılık esnasında yapılacak işler, eşyaların ambalajı güzel yapılmalı, kırılacak eşyanın iyi sarılması, taşıma yapan kardeşlerin eşyayı güzel taşıması, araca istif yapan arkadaş eşyaları güzel istif yapmalı, bunların hepsi yapılması gereken şeyler, Bunların hepsini güzelce yaptık, Olabilir ya bunlara rağmen eşyanın içinden bazıları zarar görmüş olabilir, efendim bizler kuluz hepimizin eksiği olabilir, Ama bunları göz önünde bulundurarak müşteriyle karşılıklı konuşarak eşyaların sigortalanması yapılabilir.

Kastamonu İstanbul şehirler arası nakliyat evden eve taşımacılık, Kastamonu nakliye firmaları, Kastamonu taşımacılık fiyatları, Kastamonu İstanbul nakliyat, Kastamonu evden eve nakliyat, Kastamonu’da nakliyeciler. Kastamonu parça eşya nakliyat. Kastamonu kiralık kamyonet arayanlar.