Isparta İstanbul şehirlerarası nakliyat

Isparta İstanbul şehirlerarası nakliyat 

Isparta İstanbul şehirlerarası nakliyat

İstanbul Isparta şehirler arası nakliyat taşımacılık

Bizim firmamız İkram nakliyat evden eve şehir içi şehirler arası nakliyat ve taşımacılık firmasıdır.
Firmamız İstanbul’un Kadıköy ilçesinde 1983 yılında nakliyat hizmetine başlamıştır.
İlk işe başladığımızda küçük bir kamyonetle başladık iş hayatına, Yılların vermiş olduğu tecrübe ile evden eve taşımacılık ve nakliyat işlerimizi devam ettirmekteyiz.

Isparta şehirlerarası nakliyat taşımacılık firmaları

İstanbul Isparta taşımacılık nakliyat firmaları

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’mizin tüm illerinde yaşayan müşterilerimiz, Hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum Allah’ın selamı rahmeti bereketi hidayeti hepimizin üzerine olsun, Değerli müşterilerimiz evden eve Taşımacılık yaptırmadan önce parası bir tarafa taşıttığınız firmanın güvenilir olmasına dikkat etmek gerekir. Bazen şöyle durumlarla karşılaşılıyor, Müşterinin her istediği hizmeti firma yetkilisi yaparız ederiz diyor, işi alana kadar.

İstanbul Isparta nakliyat taşımacılık

Peki daha sonra neler oluyor, Firma taşıma yapacağı eve varıyor hiç bir şey söylemeden eşyayı toplamaya başlıyorlar, Daha sonra neler oluyor, Taşıma yapan firma başlıyor bu eşya fazla demeye maksat başka ya fiyatı az buldu yada fiyatı arttırmak için bahaneler aramaya başladı, Ondan sonra bir sürü olaylar müşteri taşındığına, taşınacağına pişman oluyor.

Böylesi olayları Allah kimsenin başına vermesin Allah hiç kimseyi kötülerle karşılaştırmasın, Peki nasıl bir firma ile taşınmalı, İstanbul’un köklü firmalarından olup Sözüne sadık sözünün eri doğru dürüst bir firma ile taşınmalı, Yıllardır taşınma sektöründe hizmet vermekteyiz. Allah’a şükürler olsun bu tür durumlarla hiç karşılaşmadık, Sizin hiç mi başınızdan geçen olay olmadı mı muhakkak olmuştur ama kalp kıracak şekilde olmamıştır.

Isparta İstanbul nakliyat taşımacılık firmaları

Şimdiye kadar yaptığımız taşıma işlerini yaparken müşterilerimizi kırmamaya özen ve itina gösteriyoruz. Müşterilerimizin memnun olması bir firmayı yüceltir. Çünkü biz yaptığımız işleri yaparken bir müşteri bin müşteridir anlayışıyla yapıyoruz. Birde yaptığımız işleri yaparken müşterinin duasını alalım ki hem kazancımızın meşru olmasına dikkat edelim hemde müşteriyi memnun etmiş oluruz.

Isparta İstanbul şehirlerarası nakliyat

Evden eve taşımacılık yaparken dikkat edilmesi gereken başlıca hususlardan eşyanın dikkatli düzgün kırmadan çizmeden sapasağlam eşyanın bir evden diğer eve taşınması bunun için yapılması gereken eşyaların güzel ambalajlanması, paketlemenin güzel olması eşyaların araca güzelce istif edilmesi hep bunlar yapılması gereken şeyler. İyi bir firma bunların hepsini iyi düşünüp yapılması gereken işler Herkese hayırlı bol kazançlar dilerim. İkram evden eve nakliyat ve taşımacılık firması.

Isparta şehirlerarası nakliyat, Isparta şehirlerarası evden eve taşımacılık, Isparta nakliye firmaları, Isparta taşımacılık firmaları. Isparta evden eve nakliyat. Isparta parça eşya nakliyat. Isparta yalvaç nakliyat. Isparta parça eşya taşıma. Isparta evden eve nakliyat.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız