Bursa İstanbul şehirlerarası nakliyat

Bursa İstanbul şehirlerarası nakliyat 

Bursa İstanbul şehirlerarası nakliyat

Allah’ım Yaptığımız yapacağımız meşru olan bütün işlerimizde Bizleri başarılı eyle, Bizlere kolaylıklar nasip eyle, Saygı değer müşterilerimiz sizlerde takdir edersiniz ki evden eve şehirden şehire taşımacılık işi hayli zor bir o kadar da yorucu yaptığımız iş bedenen olduğu için her işimizi kendi işimiz gibi yapmaya çalışıyoruz.

İstanbul Bursa şehirlerarası nakliyat taşımacılık

Firmamız İkram nakliyat, İstanbul’un Kadıköy ilçesindedir, İlk işe başladığımız semt ise İstanbul’un Kadıköy ilçesidir. Firmamız Kadıköy’ de Antikacıların eşyalarını taşımakla başladık çalışma hayatımıza, Uzun yıllar böyle devam etti çalışma hayatımız. Yirmi yıla yakında şehirler arası evden eve nakliyat yaparak, Çalışma hayatımız böyle devam etmektedir.

İkram Nakliyat Yılların vermiş olduğu tecrübeyle bundan sonra taşıma hayatına nasıl devam etmelidir. Bir çalışma arkadaşlarına bu güne kadar nasıl özen göstermiş ise bundan sonrada aynı kararlılıkla devam edecektir. Verdiği sözü harfiyen yerine getirmeye çalışacaktır. Taşımacılık esnasında eşyayı bu güne kadar yaptığımız gibi kendi eşyamız gibi taşımaktır.

Bursa ilimizin iş potansiyeli tabi ki  dört beş il hariç diğer illerimizden tabi ki daha çoktur. Bursa ilimizin her ilçesinde mahallesinde evden eve şehir içi şehirler arası nakliye işlerini titizlikle yapmaktayız. Saygıdeğer müşterilerimiz Bizler sizlerin eşyasına zarar gelmesini asla istemeyiz, Çünkü biz bu işi para kazanmak için yapıyoruz o kazandığımız parayı da evimize götürüp çoluk çocuğumuzla yiyoruz, Onun için o paranın helal olmasına özen gösteriyoruz.

Firmamız İkram nakliyat böyle düşünüp yaptığımız işleri de ona göre yapıyoruz. Allah helalinden kazanıp helal yerlerde harcamayı nasip etsin inşallah. Bursa şehirler arası evden eve taşımacılık, Bursa evden eve nakliye, Bursa İstanbul nakliyat, Bursa İstanbul şehirler arası nakliyat taşımacılık, Bursa Şehirlerarası nakliyat, Bursa şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları, Bursa İstanbul arası nakliye ücreti ne kadar, Bursa nakliyat, Bursa nakliyeciler.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız